Zadaszenia Namiotowe

Zadaszenia membranowe to doskonały sposób na poszerzenie właściwości użytkowych wielu różnego rodzaju obiektów zarówno sportowych, kulturalnych, jak i rekreacyjnych. Dzięki zadaszeniom można z nich korzystać o każdej porze roku, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Firma Rekord Hale Namiotowe ma ogromne doświadczenie w produkcji membranowych zadaszeń namiotowych. Zastosowanie zaawansowanych technicznie rozwiązań konstrukcyjnych stwarza możliwość wszechstronnego kształtowania brył hal namiotowych oraz każdorazowego dostosowywania ich do aktualnych potrzeb i warunków otoczenia.

Membranowe zadaszenia namiotowe stanowią doskonałą alternatywę wobec stałych konstrukcji dachowych oraz pełnowymiarowych hal murowanych. Tego rodzaju zadaszenia można wykorzystać wszędzie tam, gdzie nie ma technicznych możliwości wybudowania klasycznej hali lub po prostu, nie pozwala na to budżet. Trzeba pamiętać, że wykonanie zadaszenia namiotowego lub postawienie hali namiotowej to zdecydowanie tańsze rozwiązanie niż wybudowanie hali w tradycyjnej technologii. Ponadto, co nie pozostaje bez większego znaczenia, zadaszenia namiotowe są zdecydowanie tańsze w bieżącej eksploatacji niż zwykłe obiekty.

Zadaszenia namiotowe doskonale nadają się do przykrycia miejskich i parkowych amfiteatrów, różnego rodzaju obiektów sportowych (boisk itp.) oraz wszelkiego rodzaju tarasów czy ogrodów.

Naszym klientom zapewniamy kompleksowe wsparcie przy realizacji zadaszenia namiotowego:

  • projekt (pomoc w wyborze optymalnego rozwiązania technicznego i właściwej formy przestrzennej),
  • produkcja (wykonanie kompletnego zadaszenia według ustalonych wytycznych),
  • montaż (realizacja gotowego zadaszenia w konkretnych miejscu przy pomocy specjalistycznej ekipy).

Zadaszenie namiotowe oparte na lekkiej aluminiowej konstrukcji to rozwiązanie bardzo nowoczesne i funkcjonalne. Tego rodzaju zadaszenie można zrealizować w bardzo krótkim czasie. Wbrew wielu obiegowym opiniom zadaszenia membranowe odznaczają się bardzo wysoką trwałością i stabilnością, co gwarantuje absolutne bezpieczeństwo dla użytkowników obiektu niezależnie do wszelkiego rodzaju warunków pogodowych. Membrana to tkanina techniczna PVC powlekana PVDF o wysokich parametrach wytrzymałościowych jest specjalnie zabezpieczona przed pleśnią, opadami i promieniowaniem UV. Ponadto membrana wykorzystywana do zadaszeń przez naszą firmę ma właściwości samoczyszczące, jest niepalna i nie ulega odkształceniom – niezależnie od czasu użytkowania zachowuje pierwotny wymiar. Tego rodzaju tkanina jest bardzo elastyczna, pozwala na kształtowanie różnych kształtów i form zadaszeń. A to bardzo istotne aspekt, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że nasi partnerzy oczekują nie tylko dobrej użyteczności, ale także wyjątkowego efektu wizualnego. Nierzadko tego rodzaju zadaszenia stanowią wizytówkę obiektu i odgrywają rolę magnesu przyciągającego ludzi. W dobie ogromnej konkurencji kreatywny projekt zadaszenia pozwala wyróżnić się na rynku – stwarza przewagę konkurencyjną. A to w przypadku komercyjnych obiektów, niezaprzeczalny atut.

Naszym klientom oferujemy zadaszenia membranowe w kilku wariantach i rozmiarach. Wykonujemy także zadaszenia według indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki wiedzy i doświadczeniu w zakresie projektowania, produkcji oraz montażu zadaszeń namiotowych naszym klientom jesteśmy w stanie zawsze dobrać optymalne rozwiązanie.

Muszle koncertowe

Zadaszone muszle koncertowe to jedno z popularniejszych rozwiązań ma rynku. Tego rodzaju obiekty, najczęściej posadowione w parkach czy na błoniach miasta, za sprawą lekkich zadaszeń namiotowych mogą stanowić atrakcję niemal przez cały rok kalendarzowy. Nasza oferta obejmuje zarówno zadaszenia sezonowe, jak i całoroczne, których nie trzeba demontować na okres zimy. Nasza oferta w tym zakresie skierowana jest do organizatorów koncertów, festynów i wszelkiego rodzaju imprez plenerowych. Istnieje także możliwość wynajmu hali namiotowej typu muszla koncertowa wraz z podłogą na lokalne imprezy. To oferta przeznaczona do włodarzy małych gmin i miasteczek, którzy chcieliby uświetnić występem artystycznym jakieś ważne wydarzenie z życia lokalnej społeczności i nie chcą być uzależnieni od kaprysów pogody. Konstrukcje całoroczne przeznaczone do stałej zabudowy, jeśli chodzi o gabaryty, kształt, kolor i rodzaj membrany, rodzaj wyposażenia dodatkowego zawsze są wykonywane według wytycznych inwestora.

Chcesz postawić zadaszenie namiotowe, ale nie wiesz, jakie? Zostaw kontakt, a my znajdziemy najlepsze i najtańsze rozwiązanie.